1000 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Banka Havalesine %5 indirim. Her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın. 1000 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Banka Havalesine %5 indirim. Her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın. 1000 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Banka Havalesine %5 indirim. Her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın. 1000 TL üzeri alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Banka Havalesine %5 indirim. Her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için iade imkanı bulunmamaktadır. Üründe üretimden kaynaklanan bir hata olması durumunda para iadesi veya yeni ürün gönderimi hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Ürünlerimiz kişiye özel yapıldığı için kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır. Havale veya kredi kartı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Not: Kapıda ödemeli sistemlerde kargo görevlisi ürünün ücretini almadan ürünü size teslim etmez, ve bu nedenle ürünün doğru olup olmadığını kontrol edemezsiniz. Lütfen kapıda ödeme yapan firmalara gözünüz kapalı güvenmeyiniz.
Siparişinizde yazdığınız isimler birebir olarak sabahlığınıza işlenmektedir. Bu nedenle sipariş verirken lütfen kontrol ediniz. Fakat doğru yazmanıza rağmen herhangi bir hata olması durumunda hızlıca bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sorun hemen giderilerek yeni ürün tarafınıza gönderilecektir.
Siparişiniz sezon yoğunluk durumuna göre 1-5 gün arasında hızlıca hazırlanıp kargoya verilmektedir. Acil yetişmesi gereken sipariş durumunuz varsa lütfen bunu bize sipariş sırasında veya sonrasında bildiriniz.
Siparişlerinizi kargoya verdikten sonra tahmini olarak 1-3 iş gününde ürünler teslim edilmektedir. Kargo firmalarına müdahale edemediğimiz için olası gecikmelerde ne yazık ki yardımcı olamıyoruz.

Dipnot: 4 yıldır hiç bir düğüne yetişmeyen siparişimiz olmadı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...